Neperšlampama šalmo saugos lemputė

Neperšlampama šalmo saugos lemputė

"Allty 300" yra vandeniui atspari šalmo saugos lemputė, sukurta tam, kad būtų lengva, patogi ir draugiška. Esant 80x40x32mm matmenims ir sveriantis tik 62g, ši šviesa beveik neleidžia šalmo svoriui ir netgi gali būti naudojama kaip buitinė žibintuvėlis. Glaudžiai pagamintas iš geriausios kokybės ...

Chat Now

Informacija apie

2.jpg

"Allty 300" yra vandeniui atspari šalmo saugos lemputė, sukurta tam, kad būtų lengva, patogi ir draugiška. Esant 80x40x32mm matmenims ir sveriantis tik 62g, ši šviesa beveik neleidžia šalmo svoriui ir netgi gali būti naudojama kaip buitinė žibintuvėlis.

3.jpg

Glaudžiai pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad būtų galima montuoti XP-G2 šviesą, galintį išnaudoti 300 faktinių išmatavimų liumenų, "Allty 300" turi IPX 5 reitingą, o tai reiškia, kad jis turėtų būti visiškai geras bet kokio oro sąlygomis arba bet kokio nutekėjimo metu be jokios apsaugos malonus. Įrengtas raudonas LED indikatorius, skirtas matomumui iš užpakalio, prideda apsauginės lempos funkciją, kai ji pritvirtinta prie šalmo.

4.jpg

"Allty 300" montuojamiems įrenginiams priskiriamas rankenos juostos diržo tvirtinimas, kuris yra numatytasis, ir šalmas. Kiekvienas parduodamas atskirai ir tinka bet kokiai "Garmin" tipo montavimo įrangai.

"Allty 300" nešiojamojo šalmo apsauginio apšvietimo kameroje įmontuota akumuliatoriaus talpa yra 1200 mAh talpa, galinti palaikyti visas funkcijas iki 1,5 valandų. 3,2 valandos vidutinio ryškumo ir 11 valandų žemas. Esant blykstės režimui matomumui šviesa trunka ilgiau nei 6 su puse valandos. Įkraukite bet kur per Micro-USB, nuo tuščios iki pilnos reikia tik 1,5 valandos.


Hot Tags: vandeniui atspari šalmo saugos lemputė, iš JAV, parduotuvė, pigiausia, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo