Mažas ir lengvas dviračio galinis saugos žibintas

Mažas ir lengvas dviračio galinis saugos žibintas

Sukurta miesto dviratininkams, kuriems reikia patogumo ir matomumo kainų taške, kuris yra labai paprastas piniginėje, yra "Seemee 20", mažas ir lengvas dviračio galinis saugos žibintas. Matmenys yra 31x29.5x23mm, apie ketvirčio dydį ir sveria tik 17g, tai turbūt Magicshine's ...

Chat Now

Informacija apie

Sukurta miesto dviratininkams, kuriems reikia patogumo ir matomumo kainų taške, kuris yra labai paprastas piniginėje, yra "Seemee 20", mažas ir lengvas dviračio galinis saugos žibintas.

2.jpg

Matmenys yra 31x29.5x23mm, apie ketvirčio dydį ir sveria tik 17g, tai tikriausiai Magicshine mažiausia dviračio šviesa.

3.jpg

Maksimalių galingų liumenų 20 liumenų gaminamas COB raudonųjų šviesos diodų ore, pasiūlęs 180 matomumo laipsnių už vairo, kuris kyla nuo montavimo pagrindo. Lengva montuoti ir išmontuoti silikoniniu žiedu, tinka naudoti bet kokiam vamzdžio formos objektui. "Seemee 20" naudoja ličio polimerinę bateriją su 240 mAh galia esant 3,7 V, išlaikant naudojimą ryškiausioje pastovioje aplinkoje 1,4 valandos. Runtime dvigubinamas pagal bet kurį blykstės nustatymus. Su mažiausią 4 bangos ilgio blyksnio šviesą šviesa gali trukti iki 21,7 valandos.

4.jpg

IPX įvertinimas reiškia, kad galinis žibintas yra visiškai atsparus oro sąlygoms. "Seemee 20" buvo išbandytas pagal aplinkos kokybę ir našumą bei patvarumą. Šiuo metu greičiausiai nepavyks rasti geresnio.


Hot Tags: mažas ir lengvas dviračio galinis saugos žibintas, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo