Geriausias "Led Bike" galinis saugos žibintas

Geriausias

"Magicshine" daugiausiai nukreipta į kalnų dviračių miną, nes pastaruoju metu mes aktyviai išsiplėtėme į kelių ir miesto dviračių takus, o MJ-819 ir MS-622 buvo pirmieji, kuriuos pristatėme. Sveiki atvykę, kad šie galiniai žibintai buvo drungni, mes jau studijuoti ir patobulinti senesne serija, o ...

Chat Now

Informacija apie

"Magicshine" daugiausiai nukreipta į kalnų dviračių miną, nes pastaruoju metu mes aktyviai išsiplėtėme į kelių ir miesto dviračių takus, o MJ-819 ir MS-622 buvo pirmieji, kuriuos pristatėme. Sveiki atvykę, kad šis galinis žibintas buvo drungnas, mes nuo to laiko išmokstame ir tobulinome senesnę seriją, išlaikydami kuo mažesnes išlaidas. Šiemet mes išstumtume "Seemee" 20 ir 60 dviračių galines žibintus, o atsakymai buvo daugiau nei malonūs.

2.jpg

Atrodo, kad "Seemee 60" iš galinės saugos kategorijos yra labiausiai teigiamas atsakymas. Pagal dydį, svorį ir funkciją jis atitinka ir viršija lūkesčius. Aukštos kokybės medžiagos ir meistriškumas iš tiesų išsiskiria iš pigių kolegų. Aliuminio lydinys padengia kakliuką tarp šviesos veido ir galinės montavimo pagrindo, darni konstrukcija suteikia IPX 6 reitingą.

4.jpg

COB šviesos diodų eilutės ir eilutės apima plokščią priekinio šviesos veidą, kuriuose yra 30 liumenų 17 liumenų ir 9 liumenai, 3 jo ryškumo nustatymai, pastatyti vibracijos jutikliai aptinka greičio pokyčius ir padidina ryškumą iki 60 liumenų, pernelyg greitai sekantis mirksi. Tai yra Seemee 60 nustatanti funkcija.

3.jpg

Kai laisva eiga, galinis žibintas pereis į miego režimą, kad sutaupytumėte energiją po 60 sekundžių. Maitinimo mygtukas įjungiamas, kai USB įkrovimas užpildytas, o raudona spalva rodo, kad įrenginys vis dar yra įkrautas.


Hot Tags: geriausias LED dviračio galinis saugos žibintas, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo