Mažos ir lengvos dviračių saugos šviesos

Mažos ir lengvos dviračių saugos šviesos

Iš daugelio MJ-900B naudojimo būdų vienas iš jų yra labai mažas ir lengvas dviračių saugos šviesos šaltinis. Tuo 42 g vargu ar padidina rankenų svorį, išorinė 2 elementų akumuliatoriaus pakaba yra pritvirtinta prie jūsų apatinio vamzdžio, todėl vienintelis XM-L2 su 2.2 valandų nuolatine veikimo sparta ...

Chat Now

Informacija apie

Iš daugelio MJ-900B naudojimo būdų vienas iš jų yra labai mažas ir lengvas dviračių saugos šviesos šaltinis. Maždaug 42 g, sunku pridėti rankenų svorį, išorinė 2 elementų akumuliatoriaus pakaba yra pritvirtinta prie jūsų apatinio vamzdžio, kad vienintelis XM-L2 būtų 2,2 valandos pastovios trukmės, esant didžiausiam ryškumui.

3.jpg

"Bluetooth" linijos unikali įspėjamoji "flash" funkcija yra labai naudingas įrankis, kurį galite pastebėti tarp užimto ​​miesto srauto. Greitas blyksnis, greitai sekantis, esant pilnam ryškumui, užtikrins, kad greitai judančius vairuotojai matysite pora mylių. Tačiau miesto eismo metu galbūt norėsite jį sureguliuoti tik iki kelių dešimčių liumenų.

4.jpg

Dėka laisvai reguliuojamos "Bluetooth" programos, nuo apšvietimo režimų iki ryškumo galite lengvai keisti iš savo mobiliųjų įrenginių. Nesvarbu, ar norite naudoti MJ-900B kaip šalmo lemputę, ar ant rankenos, ar net į sėdynės postą kaip galinį įspėjamąją lemputę. Galimos tinkinimo parinktys.

2.jpg

900B taip pat gali būti naudojamas kalnų takuose, jei pasirinksite, esant 1000 šviesos išėjimo galiai, gali būti pakankamai mažos technikos takų. Galima pasirinkti šalmo parinktį su galimybe įsigyti priedą MJ-6058. Akumuliatoriaus paketą taip pat galima naudoti norint įkrauti kitus suderinamus USB prietaisus.


Hot Tags: maža ir lengva dviračio saugos šviesa, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, maža kaina
Susiję produktai

Tyrimo