- May 09, 2017 -

šviesos vienetas yra liumenas, bet aš norėčiau įrenginį (LUX [Lux]) pagal Vokietijos lempa, tuo didesnė liumenų skaičiumi, o šviesesnis žibintais. Tai nėra pirkti šviesas šviesesnis geriau saugiau? Tai yra visiškai neteisinga. Jūsų lempos yra ryškus gali apšviesti priekyje, bet jūs taip pat norėsite apsvarstyti kita pusė iš artimųjų yra apakinti, reikia tarpusavyje gali atskirti vienas nuo kito & # 39; s pozicija yra saugus pasirinkimas, todėl nereikia pasirinkti, ar naudoti stiprią šviesą žibintuvėlis kaip lite lempa.


Naktinis žirgais ant apšvietimo reikalavimus yra visos šviesos yra geriau, dėmė yra didelė, ar ne reikalauja labai toli, netoli šviesą, kad apšviestų didelio ir turėti aiškią ribinę liniją, negali kištis į automobilį, tai yra mūsų pasirinkimas lempos reikia svarstyti galimybes.

< br="">

Naktinis Jojimo lempa įrangos reikalavimai yra aukštos seisminių našumas, nes važiavimas dviračiu gali susidurti su kelių nelygios, nelygus situaciją, jei anti-seisminių rezultatai nėra geri, staiga peršokti prekystalių, lemputę, tai yra lengva sukurti pavojų. Kitą naktį jojimo žibintai taip pat turi tam tikrą lietaus įrodymas funkciją, nes važiuoti, kai visi sakė, kad blogai iškils kokios oras, lietus oras be apšvietimo, saugumo yra paslėptas pavojus.


Tik šalyse visame pasaulyje sauja standartizuotas dviračių lempos ir Vokietija yra labiausiai išsamią būklė įgyvendinimą. Taigi yra pageidaujama maža serija sudėtinio Tak vėžės lempa, jei manote, kad brangu, tada galvoti apie savo gyvenimą saugumo problemų, mažas rinkinys visada tikėjo, kad gyvenimas ir žinios yra pasaulyje & # 39; s labiausiai vertas investicijų du dalykai, arba Nevažinėkite naktį, važiuoti liniją bus sukonfigūruotas apsaugoti savo saugumo priemones.

  • Pora:
  • Kitas:
  • MS-622 įkraunamas biudžeto dviratį priekinis ir galinis Combo žibintų rinkinys
  • MJ-819 raudonasis galinis bagažinės žiburys, skirtas dviračių saugai
  • MJ-902
  • MJ-898 dviračių šalmas su įmontuota LED šviestuvu kelio dviratininkams
  • MS-622 užraktas ant USB įkraunamojo LED bike saugumo šviesos, skirtos miesto važiavimui dviračiais naktį
  • MJ-6016 lauko pratęsimo laidas, 3 fiksuojamas magistralinių žibintų ar šalmų šviestuvas

Susiję produktai