High Output Helmet Light For MTB

High Output Helmet Light For MTB

Tai aukščiausia galimybė "MTB" lenktynininkui, kuris parduoda 1500 plius šviesos šaltinio šalmo apšvietimą "Enduro" arba bet kokio važiavimo be važiuoklės rūšis, kur takai gali būti gana gnarly. 902B sveria tik 51,5 g, bet suteikia beveik 1600 faktinių šviesos liumenų. Sijos modelis taip pat nėra ...

Chat Now

Informacija apie

2.jpg

Tai aukščiausia galimybė "MTB" lenktynininkui, kuris parduoda 1500 plius šviesos šaltinio šalmo apšvietimą "Enduro" arba bet kokio važiavimo be važiuoklės rūšis, kur takai gali būti gana gnarly.

3.jpg

902B sveria tik 51,5 g, bet suteikia beveik 1600 faktinių šviesos liumenų. Sijos modelis nėra nei per platus, nei siauras, bet švarus ir minkštas aplink kraštus. Numatyta 4 ląstelių 5,2 Ah baterija užtikrina 2,3 val Runtime maksimaliai ryškumą. Dėl mažo dydžio, mažo svorio ir didelės galios derinio 902B yra geriausias pasirinkimas bet kokios rūšies žemos šviesos lauko veiklai. Nepaisant dviračių, alpinizmas, nardymas į urvą ir slidinėjimo minios ypatingai patiko šiai šalmo šviesai.

4.jpg

"Bluetooth" nuotolinio valdymo pultelis yra neprivalomas priedas, nes viskas gali būti sureguliuojama per mobiliuosius įrenginius ir išsaugoma žibinto galvutėje. Galutinius nustatymus galima įjungti su maitinimo mygtuku net ir be jūsų mobiliojo prietaiso.


Hot Tags: didelio galingumo šalmo šviesa mtb, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo