MS-622 Mažas LED priekiniai ir galiniai saugos Bike žibintai

MS-622 Mažas LED priekiniai ir galiniai saugos Bike žibintai

Super mažas ir lengvas, stokojanti su sandarinimo žiedu ant dviračių rėmai. Šie mini žibintai pasiūlyti iki 5 valandų nepertraukiamo aplinką.
Nesvarbu, ar tai yra kelių, miesto ar vaikų dviračių šviesas, SET su savo atsparų dizainą MS 622 šviesos teiks metų naudingumas,

Chat Now

Informacija apie

Nesvarbu, ar jums patinka bėgimas, ėjimas, važiavimas dviračiu, arba tiesiog atsižvelgiant ramų pasivaikščiojimą su savo šunimi naktį, šie itin ryškios saugos žibintai jus ir saugus - privalomą kūrinį saugos įrangos už bet mažai šviesos veiklos ir puikus papildymas jūsų ekipuotė- ar atspindinčia pavara.


10 liumenų užpakalinis žibintas ir 30 liumenų Priekinių žibintų yra puikus to nemato ir pastebėjau, bet nėra pakankamai stiprūs, kad erzina, kad pėstiesiems ir dviratininkams, ir yra mažiau pavojinga vairuotojams. Pastatytas baterija yra pakankamai pastaruosius 5 valandų nepertraukiamo naudojimo ir abu žibintai yra atsparus ir USB įkraunama.


Komplektas

priekinis žibintas

Galinė lemputė

Guma 'O' žiedai

USB kabelis

Garantijos kortelė

Anglų vartotojo vadovas


AM2 (001) .jpg

AM3 (001) .jpg

AM4 (001) .jpg

AM5 (001) .jpg

am6 (001) .jpg

Hot Tags: MS-622 mažas LED priekiniai ir atgal saugos Bike žibintai, iš JAV, parduotuvė, pigios, nuolaida, geriausia, patvarus, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo