Geriausias Urban Bike Tail Light

Geriausias Urban Bike Tail Light

Galbūt mūsų geriausias miesto dviratį užpakalinis žibintas, "Seemee 60" yra "Magicshine" 2018 m. Naujas priedas, skirtas visų rūšių dviratininkų matomumui. Šviesos šaltinis yra raudonos spalvos COB šviesos diodai, galintys išvystyti maksimalią galingumą iki 60 liumenų, su minimalizuotu, bet labai aptakia lukštais iš aukštos kokybės lydinio. 3 ryškumas ...

Chat Now

Informacija apie

Galbūt mūsų geriausias miesto dviratį užpakalinis žibintas, "Seemee 60" yra "Magicshine" 2018 m. Naujas priedas, skirtas visų rūšių dviratininkų matomumui.

2.jpg

Šviesos šaltinis yra raudonos spalvos COB šviesos diodai, galintys išvystyti maksimalią galingumą iki 60 liumenų, su minimalizuotu, bet labai aptakia lukštais iš aukštos kokybės lydinio. 3 ryškumo režimai, aukšti 30 liumenų viduryje 17 liumenų ir maža 9 liumenų. Įtaisytas "protingas" jutiklis aptinka judesio modelio pasikeitimą, kaip antai lėtėjimo veiksmai, stabdymo ir perjungimo juostos, todėl šviesos diodai įjungia šviesą 60 šviesių šviesos lygiu, o trumpą laiką - itin aukštą blykstės dažnį, todėl aplinkiniai pėstieji, dviratininkai ir vairuotojai su tinkamu įspėjimu.

4.jpg

Su "IPX6" reitingu "Seemee 60" yra visiškai nepralaidus vandeniui. Numatyta iš lauko aksesuarų yra montavimo elementas tiek tradicinėms apvaliosiomis, tiek aero formos sėdynių atramomis, taip pat užraktu, jei norite jį naudoti ant jūsų balno, kuprinės ar marškinių apykaklės.

3.jpg

Sveria maždaug už uncijos ir maždaug sidabro dolerio dydžio. Visos komunalinės paslaugos buvo išspaustos į kuo mažesnį būstą.


Hot Tags: geriausia miesto dviratį užpakalinė lempa, iš JAV, parduotuvė, pigiausia, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo