"Super Bright Urban Bike" priekiniai žibintai

"Monteer 1400" yra labai didelės galios miesto dviračių žibintai. Naujas iš "Magicshine" 2018 m. Pasiūlymų. 1400 lumenų iš faktinės produkcijos gamina 2xCREE XM-L2 šviesos diodai. Visi aliumininiai gaubteliai suteikia itin blizgančią išvaizdą ir jausmą, su dideliais šilumos išsklaidymo tinklais, apimančiais daugybę viršutinės priekinių žibintų ...

Chat Now

Informacija apie

"Monteer 1400" yra labai didelės galios miesto dviračių žibintai. Naujas iš "Magicshine" 2018 m. Pasiūlymų. 1400 lumenų iš faktinės produkcijos gamina 2xCREE XM-L2 šviesos diodai.

2.jpg

Visas aliuminio gaubtas suteikia jai labai blizgančią išvaizdą ir didelius šilumos išsklaidymo tinklus, apimančius daugybę priekinių žibintų viršutinės dalies. Skirtingai nuo daugumos tradicinių visame viename ar kelių žiburiuose.

4.jpg

"Monteer 1400" suprojektuotas su nuimamu akumuliatoriaus kasetės stiliumi. Galinį atvartą galima atverti monetomis, o 18650 ląstelės gali būti greitai ir lengvai keičiamos lėktuvu. Atkreipkite dėmesį, kad akumuliatorių elementai pagal užsakymą pagaminti "Magicshine", forma yra visiškai kitokia nei rinkos norma.

3.jpg

Lengvai USB įkraunamas ir IPX 4 neperšlampamas, "Monteer 1400" labai universali šviesa, ar jūs esate keliuose ar miesto dviratėse, o didelė galia netgi tinka rimtiems kalnų dviratininkams skirto priekinio žibinto šalikai.

5.jpg


Hot Tags: super ryškus miesto žibintuvių žibintai, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo