Geriausias kalnų dviračių žibintas

Geriausias kalnų dviračių žibintas

Remiantis vienu iš mūsų populiariausių kalnų dviračių apšvietimo rinkinių, MJ-906, yra naujai pertvarkytas MJ-906B. Tai pasirodė kaip vienas iš mūsų geriausių kalnų dviračių žibintų. Viskas, kas padarė 906 sėkmę, buvo ištirta, patobulinta ir išplėsta 906B. 5xCREE XM-L2 šviesos diodai gali įdėti ...

Chat Now

Informacija apie

Remiantis vienu iš mūsų populiariausių kalnų dviračių apšvietimo rinkinių, MJ-906, yra naujai pertvarkytas MJ-906B. Tai pasirodė kaip vienas iš mūsų geriausių kalnų dviračių žibintų.

2.jpg

Viskas, kas padarė 906 sėkmę, buvo ištirta, patobulinta ir išplėsta 906B. 5xCREE XM-L2 šviesos diodai gali išjungti ir išlaikyti 3200 + faktinius liumenus šviesos 1.2 valandas. Spalvų temperatūra bus šiek tiek šiltesnė, nei dienos laikas 6k diapazone. Spindulių modelis nėra nei per aukštas, nei per platus. Šilumos išsklaidymo pelekai buvo šiek tiek patobulinti, taip pat geresnių rezultatų. Akumuliatorius dabar yra tiek įkraunamas DC, tiek USB, jis gali būti naudojamas kaip telefono įkroviklis.

3.jpg

Universalus valdymas per "Bluetooth" programą leidžia 906B būti daugiau nei MTB šviesa. Ryškumą galima laisvai nustatyti nuo 1% iki 100% bet kuriuose šviesos režimuose. Taigi, jei važinėjate miesto gatvėmis, jūs taip pat esate apsuptas. Tiesiog pasukite rinktuvą žemyn, net 10% vis dar yra 300 plius liumenų, kurių būtų daug, kad būtų galima matyti, kai šalia vairuotojai jums to padėkoti. Naudodami numatytąją 4 ląstelių ličio bateriją galite išlaikyti šviesą dešimtis valandų.

4.jpg


Hot Tags: geriausia kalnų dviračių žibintai, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo