MJ-898 dviračių šalmas su įmontuota LED šviestuvu kelio dviratininkams

MJ-898 dviračių šalmas su įmontuota LED šviestuvu kelio dviratininkams

MJ-898 yra dviračio šalmas su įmontuotais LED žibintais. Yra 350 žibintų priekinės šviesos, kad pamatytumėte jūsų kelią, o paverskite variklius ir užpakalinę įspėjamąją lemputę, kad automobiliai ir kiti dviratininkai būtų matomi kelyje. Šio šalmo nereikia.

Chat Now

Informacija apie

Su savo 350 žibintų priekinio švieso diodo apšvietimo, šoninio signalo žibintais ir užpakalinio saugos žibintu, MJ-898 įkūnija įvairių žiedinių žibintų funkcijas, kad būtų užtikrinta sauga ir universalumas. "Genie" serijos dviratininkų šalmas yra vienintelis dizainas su technologijomis ir patyręs patirties, sukaupęs daug patirties per dviračių pramonę ir atsiliepimai iš mūsų profesionalių darbuotojų. Tai yra puikus pakeitimas mūsų esamų kelių dviratininkų komplektų arba puikiai papildančių ar atsarginių Žiburiai.


Priekiniai žibintai

"Helmet" priekiniai žibintai yra vienas "XP-G2" LED, kurio didžiausias šviesos srautas yra 350 liumenų (4,5 W), o šviesos kampas yra 30 laipsnių, o taip pat gali būti pakreiptas aukštyn arba žemyn 20 laipsnių. Galima valdyti nuotoliniu arba perjungimo mygtuku ant šalmo.


Saugos žibintai

Šoninio posūkio signalo žibintai ir galiniai įspėjamieji žibintai yra SMD šviesos diodai, kuriuos galima valdyti tik bevieliu nuotoliniu valdymu. Pasukimo signalai padengia dideles teritorijas šalmo šonuose, kad būtų užtikrintas didžiausias matomumas. Galinis saugos žibintas yra "protingas", panašus į mūsų MJ-898 protingą galinį dviračio apšvietimą, kuriame įmontuota judesio aptikimo technologija. Jo apšvietimo modelis ir išvestis automatiškai pasikeis, atsižvelgiant į greitį ir aplinkos sąlygas, kad būtų užtikrintas didžiausias matomumas.


Akumuliatorius

Akumuliatoriaus dėžė sėdi ant šalmo tiesiai virš viršaus, kuriame yra jūsų kakta, ir yra dviejų 18650 li-ionų baterijų talpa.


Runtime

Maksimalus veikimo laikas naudojant vieną 18650 akumuliatorių:

Priekinis žibintas: tik 4 valandas aukščiausia temperatūra, 5 ir pusės valandos vidutiniškai ir 10 ir su puse valandos mažomis per 11 valandų blykstės režimu.

Galinis apšvietimas: 17 valandų 100%, 65 valandos greitai blykstės režime, 98 valandos pulsuojančiame režime, 96 valandos lėtai blykstės režime, o įspėjimo režimas - daugiau nei 107 valandos nuolatiniam naudojimui.

Dešinysis ir kairysis posūkio signalai: 11,7 valandos nuolatiniam naudojimui.


Am2 (001) .jpg

Am3 (001) .jpg

Am4 (001) .jpg

Am5 (001) .jpg

Am6 (001) .jpg

Hot Tags: MJ-898 dviračio šalmas su įmontuotais LED užpakaliniais žibintais kelių dviratininkams, iš JAV, parduotuvė, pigūs, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo