4 ląstelių įkraunamas dviračio apšvietimo baterija

4 ląstelių įkraunamas dviračio apšvietimo baterija

Suderinamas su visais "Magicshine" žibintais su apvaliu kištuku - tai nauja 4 elementų pakraunama dviračio apšvietimo baterija MJ-6116. Šis 4 elementų akumuliatoriaus paketas yra labai universalus, nes jis aprūpina mažesnius žibintus, pvz., MJ-900, maždaug 4 valandas ir beveik pusantros valandos didelėje 3000 plius šviesos šviesoje ...

Chat Now

Informacija apie

Suderinamas su visais "Magicshine" žibintais su apvaliu kištuku - tai nauja 4 elementų pakraunama dviračio apšvietimo baterija MJ-6116.

3.jpg

Šis 4 elementų akumuliatoriaus paketas yra labai universalus, nes per mažesnius žibintus, pvz., MJ-900, ir maždaug pusantros valandos per didžiulę 3000 plius šviesos spindulių, pvz., MJ-906, veikia maždaug 4 valandos. Su 5200mAh talpos ji taip pat reiškia 2 visiškai mokesčius daugelyje šiuolaikinių mobiliųjų telefonų.

5.jpg

7.4V išvestis yra tokia pati kaip ir jos pirmtakė MJ-6096, kaip ir su daugialypės apsaugos grandine, kuri pratęsia maksimalų baterijos veikimo trukmę, taip pat užtikrina perteklinį įkrovimą, pernelyg didelį išleidimą ir apsaugą nuo perkaitimo, užtikrinant saugų naudojimą ir viršutinę jūsų dviračio žiburio veikimas.

2.jpg

Dabar galima apmokestinti tiek per seną "Magicshine" apvalų kištukinį įkroviklį, tiek "Micro-USB", todėl baterijos dabartinę galią galima lengvai patikrinti naudojant 3 žalias šviesos diodų indikatorius.

4.jpg

Nešiojamojo kompiuterio šoninės jungtys yra vandeniui atsparus silikono prievadas, kuris yra numatytasis priedas kartu su nailoninėmis juostomis, kad tvirtai pritvirtintumėte akumuliatorių.


Hot Tags: 4 elementų įkraunama dviračio apšvietimo baterija, iš JAV, parduotuvė, pigiausia, nuolaida, geriausia, ilgaamžė, kokybė, žema kaina
Susiję produktai

Tyrimo